KOŁA ZAINTERESOWAŃ | ||||
L.p. | Nazwa zajęć | prowadzący | uczestnicy | Termin
Dzień i godziny |
1. | Koło fizyczne | Patryk Nisiewicz | uczniowie klas 8 | czwartek
7:10 – 7:55 |
2. | Koło fizyczne | Renata Pawlecka | klasy 7 i 8e | wtorek
7.10-7.55 |
3. | Koło z języka angielskiego “Tik talk” | Anna Polańska | uczniowie klas 7 | poniedziałek
7:10-7:55 |
4. | Koło muzyczne | Sabina Wdowiak | uczniowie klas 4-7 | środa
14:15-15:15 |
5. | Koło informatyczne | Marzena Śliwińska | klasy 4-5 | wtorek
15.05 – 15.50 |
6. | Koło matematyczne | Agnieszka Polańska | Klasa 3b | środa
11.40 – 12.25 co drugi tydzień |
7. | Koło biologiczne | Mariola Sokół | uczniowie klas 5-8 | piątek
7:10-7:55 |
8. | koło informatyczne | Andrzej Pakosz | klasy 7-8 | środa
15.05 – 15.50 |
9. | Koło matematyczne | Anna Dmitrzak | kl.8 | poniedziałek
15:05- 15:50 |
10. | Koło matematyczne | Alicja Staruchowicz-Pastuszczak | Kl.4b | Środa
12.30 – 13.15 |
11. | Koło matematyczne | Joanna Giermańska | uczniowie klasy 7a | Poniedziałek
13.25 – 14.10 |
12. | Koło plastyczne | Maria Leszczyńska | kl 4 – 7 | czwartek
14:15 – 15:00 |
13. | Koło z języka niemieckiego | Anita Błażowska | kl 7- 8 | czwartek
14:15 – 15.00 |
14. | Zajęcia przygotowujące do konkursu – języka angielskiego | Edyta Michalak | uczniowie klasy 7c i 7d przygotowujący się do konkursu | piątek/środa
13.25-14.10 |
15. | „Let’s talk about it” | Agnieszka Kopiec | uczniowie klas 6-8 | środa
13.25-14.10 |
16. | Zajęcia przygotowujące do konkursu – historii | Barbara Rajtar-Wojdyła | uczniowie klasy 8 i 7 przygotowujący się do konkursu | środa
13.25-14.10 |
17. | Koło historyczne | Barbara Rajtar-Wojdyła | uczniowie klasy 7c | Środa
8.50-9.25 |
18. | Śpiewam tańczę, recytuję | Beata Kolanowska | kl.2 | środa
11.35 – 12.20 |
19. | Robotek | Mariola Brygidyn | kl.2-3 | wtorek
12.40 – 13.25 |
20. | “Kodowanie na wesoło” | Paulina Sabat | kl.1 | piątek
12:40 – 13:25 |
21. | Świat zmysłów | Joanna Rabicka | kl.1-3 | wtorek
12.40 – 13.25 |
22. | Koło pływackie | Katarzyna Roszniowska | kl.6 – 8 | środa
15.30 – 16.30 |
23. | Rękodzieło artystyczne | Katarzyna Góralska | kl.5-7 | czwartek
8.00 – 8.45 |
24. | Liga Ochrony Przyrody | Mariola Sokół | uczniowie klas 5-8 | Czwartek
15:15-16:00 co drugi tydzień |
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO – WYRÓWNAWCZE | ||||
l.p. | Nazwa zajęć | prowadzący | uczestnicy | Termin
Dzień i godziny |
1. | Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze | Aleksandra Zoszak – Piecuch | 2a | Czwartek
11:35-12:20 |
2. | Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze | Justyna Harajda | 2b | czwartek godzina
12:30 – 13:15 |
3. | Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze | Beata Kolanowska | 2c | wtorek
11.35 – 12.20 |
4. | Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze | Paulina Sabat | 3a | czwartek
11.35 – 12.20 |
5. | Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze | Agnieszka Polańska | 3b | środa
11.40-12.25 co drugi tydzień |
6. | Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze | Mariola Brygidyn | 3c | czwartek
11.35 – 12.20 |
7. | ZDW z języka polskiego | Dorota Myćka | Klasy 4 | Wtorek
13.20 – 14.05 |
Dorota Myćka | Klasy 5 | Czawrtek
13.20 – 14.05 |
||
Beata Demska | Klasy 6 | poniedziałek
12.25-13.10 |
||
Beata Demska | Klasy 7 | wtorek
14.15-15.00 |
||
8. | ZDW z matematyki | Anna Dmitrzak | klasy 4 | Środa
8:00 – 8.45 |
Joanna Giermańska | klasy 6 | Wtorek
13:25 – 14:10 |
||
Anna Dmitrzak | klasy 5 | piątek
13:25-14:10 |
||
Renata Pawlecka | Klasy 7 | czwartek
15.05 – 15.50 |
||
9. | ZDW z języka angielskiego | Edyta Michalak | Klasy 4 | Poniedziałek
13.25-14.10 |
10. | “Make it easy” | Małgorzata Dziuban | Klasy 5 | piątek
13.25-14.10 |
11. | Emergency in English | Agnieszka Kopiec | Klasy 6 | wtorek 1
13.25 – 14.10 |
12. | ZDW z języka angielskiego | Edyta Michalak | Klasy 7 | wtorek
14.15-15.00 |
13. | ZDW z chemii | Barbara Burczyk | uczniowie
klas 7 i 8 |
piątek
7:00-7:45 co drugi tydzień |
14. | zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów z trudnościami w czytaniu i pisaniu | Joanna Ziarko | klasy 8 | wtorek
14:20- 15:05 |
klasy 5-8 | środa
13:25-14:10 |
|||
klasy 5-8 | czwartek
12:25-13:10 |
|||
klasy 5-8 | wtorek
13:25-14:10 |
|||
klasy 5-8 | poniedziałek
13:25-14:10 |
ZAJECIA GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ | |||
l.p. | prowadzący | uczestnicy | Termin
Dzień i godziny |
1. | Joanna Piecuch | Klasy 2 | Wtorek
12.25-13.15 |
2. | Monika Więckowska – Rycyk | Klasy 1 i 2 | środa:
11:25 – 12:20 12:30 – 13:15 14:15 – 15:00 |
Monika Więckowska – Rycyk | klasy 2 | Czwartek
12:20 – 13:15 |
|
Monika Więckowska – Rycyk | klasy 3
|
Piątek
12:20 – 13:15 13:25 – 14:10 14:15 – 15:00 |
ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE | |||
l.p. | Prowadzący | Uczestnicy/klasa | Termin
Dzień i godziny |
1 | Agnieszka Polańska | 3b | Wtorek, 12.30 – 13.30
Środa, 12.30 – 13.30 Czwartek, 12.30 – 13.30 |
2 | Dorota Górecka-Bazylewicz | 1-8 | Poniedziałek, 11:30-15:30
Wtorek, 8:00-9:00, 11:30-12:30, 13:30-14:30 Środa, 11:30-16:00 Czwartek, 10:30-15:30 Piątek, 8:00-9:00, 10:30-15:00 |
ŚWIETLICA SOCJOTERAPEUTYCZNA | |||
L.p. | prowadzący | uczestnicy | Termin
Dzień i godziny |
1. | Iwona Łukaszyk | Klasy 4 – 5 | Środa, 13.25 -. 14.35
Czwartek, 13.25 -. 14.30 |
2. | Kamila Kosztołowicz | Klasy 1-3 | Wtorek, 12.40 -13.45
Czwartek, 12.40 -13.45, |
3. | Aleksandra Zoszak – Piecuch | Klasy 1-3 | Czwartek, 12:40 – 13.50
Piątek, 12:40 – 13.45 |
4. | Katarzyna Góralska | klasy 6-8 | Poniedziałek, 14.20-15.50
Piątek, 15.20- 16.05 |