ROK SZKOLNY 2023/2024

Witek Kostka, uczeń klasy 3 b jest wielkim pasjonatem układania kostki Rubika. Do jego ulubionych należą: kostka sześcienna 2×2 i  3×3 oraz Piramix. Bawi się nimi w każdej wolnej chwili i swą pasją zaraża kolegów z klasy. Uzyskane rekordy to: 48 sekund( 3×3), 2 sekundy( 2×2), a Piramix w 7s.

Jestem Maria Głuszkiewicz z 7A. Moją pasją jest rysowanie, gdzie moim ulubionym stylem jest anime oraz manga, z charakterystycznymi dużymi głowami i oczami. Od dziecka już ćwiczyłam i nie zamierzam przestawać. Prezentuje wam moje „portfolio”, które możecie sobie obejrzeć.

Nazywam się Adam Samecki. Jestem uczniem klasy ósmej i moją pasją jest rysowanie, szkicowanie i grafika komputerowa. Swoje prace robiłem już w przedszkolu, nie mając jeszcze wtedy świadomości, że może to stać się moim hobby i prawdopodobnym przyszłym zawodem. Moje dzieła na papierze tworzę ołówkiem lub długopisem. Najczęściej rysuję swoje postacie, które chciałbym wdrożyć w dalszy rozwój, czyli przedstawić je dalej w moich przyszłych komiksach. Mój styl jest dość kreskówkowy, ale z naciskiem na szczegóły. Czasami rysuję też czyjeś karykatury i portrety. Od jakiegoś czasu zacząłem też tworzyć grafikę komputerową. Te prace wykonuję za pomocą tabletu graficznego. Staram się przenosić moją sztukę na komputer, aby były nowocześniejsze i łatwiej dostępne. Moja najbliższe lata nauki również będą częściowo związane z tym kierunkiem.

Moja kartka urodzinowa – projekt w programie Scratch

kliknij, aby się zabawić

KOLEJNY BOKSERSKI SUKCES DAWIDA

Dawid Szychowski, uczeń klasy 6b, od kilku lat trenuje boks w klubie Samuraj Sanok. W ostatnim czasie do kolekcji swoich trofeów dołączył złoty medal w XIV Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w boksie olimpijskim.