Skład Samorządu Uczniowskiego

Przewodnicząca: Kamila Kudła VIIIa

Zastępca: Nadia Marczak VIIb

Opiekunami Rady Samorządu Uczniowskiego są:

p. Joanna Piecuch

p. Sabina Wdowiak

Nadia Marczak, kl. VII b

Nadia Marczak w tegorocznych wyborach do Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka reprezentuje naszą szkołę. Jest osobą otwartą i zaangażowaną w sprawy społeczne. Dzięki swojej sześcioletniej służbie, a zarazem przygodzie w harcerstwie nauczyła się zdyscyplinowania, kreatywności oraz często zapominanej w dzisiejszych czasach postawy patriotycznej. Jest gotowa na to, aby zostać Waszym głosem w działaniach naszego samorządu lokalnego. Stały kontakt z Wami jaki chciałaby zaproponować poprzez ankiety, dyskusje, konsultacje pomoże nam wspólnie uczestniczyć w życiu publicznym naszego wspaniałego miasta Sanoka i wyrażać opinię w sprawach dla nas ważnych. Będziemy mogli wspólnie opiniować decyzje dotyczące imprez kulturalnych, rozrywkowych i sportowych, dostępności obiektów sportowych, pomocy i akcji charytatywnych dla osób potrzebujących z naszego najbliższego otoczenia.

Miłosz Kindlarski

Patryk Solarz