Sukcesy

Sukcesy naszych uczniów
rok szkolny 2018/2019
Konkursy organizowane przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty
historia

laureatka
 Gabrysia Gorkowska

matematyka

laureat
Szymon Wojtkowski

język angielski
Bernardo Balzano 

Międzyszkolny Turniej Ekologiczny „Eko-Dzieciaki”.
III miejsce drużynowoOrest Maszluch, Jagoda Fal, Karolina Mołczan, Tobiasz Kobiałka

Międzyszkolne Zawody Matematyczne
„MAŁY SUPERMATEMATYK”
W kategorii klas IIII miejsceBartosz Lewko
III miejsce w konkursie drużynowym

Międzyszkolny konkurs OMNIBUS MATEMATYCZNY 2019
II miejsce w kat. klas I: Klara Bochniarz
III miejsce w kat. klas I: Bartosz Lewko
V miejsce w kat. klas I: Jakub Ciupka, Mateusz Gajczak, Karolina Pietrycka
IV miejsce w kat. klas II: Dawid Mazgaj
IV miejsce w kat. klas IV: Jakub Biłas
V miejsce w kat. klas V: Zofia Bochniarz, Martyna Łonyszyn
I miejsce w kat. klas VI: Milena Bonk
II miejsce w kat. klas VI: Hubert Skotnicki
III miejsce w kat. klas VI: Jakub Pietrzkiewicz,
IV miejsce w kat. klas VI: Jan Suchyna 

wyróżnienie w kat. klas VII: Jakub Hott 

II miejsce w kat. klas VIII: Szymon Wojtkowski 

 KANGUR MATEMATYCZNY – 2019

wynik – WYRÓŻNIENIE 

KORNEL KASZUBOWICZ (kat. Żaczek)

JAKUB BIŁAS, ALICJA WOJCIK, BARTOSZ SARAMA (kat. Maluch)

ZOFIA BOCHNIARZ, JAKUB PIETRZKIEWICZ, NADIA MARCZAK, HUBERT SKOTNICKI, JAN SUCHYNA (kat. Beniamin)

KAROL STABRYLA (kat. Kadet)

ALFIK HUMANISTYCZNY – 2018

W klasach drugich:

wynik bardzo dobry: Maja Łakus

wynik dobry: Krzysztof Czech

W klasach trzecich:

wynik bardzo dobry: Martyna Cybuch, Tobiasz Kobiałka

wynik dobry: Karolina Mołczan, Jagoda Fal

W klasach czwartych:

wynik bardzo dobry: Olivier Sobolak, Zuzanna Stępkowska, Jan Kocaj

W klasach szóstych:

wynik bardzo dobry: Rafał Oleniacz, Milena Bonk

wynik dobry: Gabriela Drwięga-115

W klasach siódmych:

wynik bardzo dobry: Joanna Dziuban, Weronika Sokół

wynik dobry: Marika Dydio

Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Sanoku

II miejsce w kat. klas II

drużyna: Kaja Bernat, Anna Marczak, Piotr Starzecki, Michał Wdowiak

Międzyszkolny Turniej Ortograficzny „TORREADOR”

I miejsce Zofia Bochniarz, Anna Klimaszewska

III miejsce – Maja Jastrzębska 

Konkurs plastyczny „Świat za 100lat”

laureaci

Amelia Bober, Joasia Dziuban, Lena Skoczypiec

 

XIX Konkurs Polskiej Piosenki Młodzieżowej „Bieszczadok 2019”.

W kategorii soliści klas I – III: 

I miejsce – Martyna Cybuch
W kategorii soliści klas IV – VI:
II miejsce – Julia Cybuch 

III miejsce – Natalia Pilawska

wyróżnienie – Zespół „Przyjaciele z dwójki”
SREBRNY BIESZCZADOK – uczniowie klasy 2a 

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

II miejsce drużynowo w eliminacjach powiatowych

skład drużyny: Kornelia Rygiel, Julia Malik, Eryk Kwolek, Grzegorz Pacławski 

I miejsce indywidualnie –  Kornelia Rygiel

XI Młodzieżowa Parada Niepodległości

I miejsce –SP2

Reprezentanci szkoły:

Klasa 8 b: Beata Olejarz, Ola Wójcik, Paulina Kumorek, Maja Jastrzębska, Rafał Koczera, Szymon Kucaba, Kuba Hostyński, Olek Uluszczak, Bartosz Gruszczyński, Ksawery Dołoszycki, Kuba Drozdowski, Sebastian Golański

Klasa 7 c: Gerard Zapotoczny

Klasa 6 b: Kinga Kucharczyk, Julia Benewiat, Kuba Fedak, Michał Zapała

Klasa 5 a: Aleksander Paradiuk, Eryk Haduch

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Przyroda w poezji”

III miejsce – Marika Pelczarska 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” 

I miejsceWojciech Urban

II miejsce – Morzy Casper

III miejsce – Jaklik  Julia 8b

SUKCESY SPORTOWE

VI miejsce drużynowo w  „Sokolich Zawodach w Trójboju Obronnym”

skład drużynyJakub Hostyński, Mikołaj Kędziora, Zuzanna Kita, Amelia Kobiałka 

I miejsce indywidualnie w kat. kobiet – Zuzanna Kita

III miejsce drużynowo w Mityngu lekkoatletycznym 

Sukcesy indywidualne w Mityngu lekkoatletycznym

I miejsce – bieg na 60m – Maria Szpara

III miejsce – bieg na 60m –Paweł Pietrycki  tuż zanim Jakub Fedak

III miejsce – skok w dal – Gabriela Słysz

III miejsce – bieg na 600 m – Julia Morawska

III miejsce – bieg na 1000m – Miłosz Gabrychowicz

III miejsce – skok wzwyż – Michał Wojtowicz