W dniach  11- 12 stycznia w parafii Św.  Stanisława Bpa. i Męczennika w Przemyślu odbyła się VI edycja konkursu kolęd i pastorałek „Bosco Kolędować Jezusowi”. W sobotę od godziny 8:00 rozpoczęły się przesłuchania wykonawców w następujących kategoriach: zespoły, soliści przedszkola, soliści szkoła podstawowa, soliści szkoły średnie. Po raz drugi w konkursie wziął udział zespół „Przyjaciele z Dwójki”, który wykonał kolędę „Wśród nocnej ciszy” i pastorałkę „O to o północy”. W niedzielę 12 stycznia odbył się galowy koncert laureatów konkursu. Przyznano liczne nagrody. Zespół przyjaciele z Dwójki zdobył Grand Prix.  Co roku widać jak ogromny potencjał artystyczny i coraz lepszy warsztat muzyczny i wokalny prezentują uczestnicy zmagań konkursowych.
Julia Cybuch 6c