Okres Bożego Narodzenia to czas radosnego nie tylko świętowania, kolędowania, łamania się opłatkiem i składania sobie życzeń, ale również czas przedstawień ukazujących wydarzenia z Betlejem  zwane Jasełkami. Podtrzymując piękną tradycję naszych dziadków uczniowie klasy 3a przygotowali Góralskie Jasełka, a uczniowie klasy 6e przedstawienie „ Jezus rodzi się w sercu…”. Jasełka zostały zaprezentowane i bardzo ciepło przyjęte przez społeczność szkolną. Aktorzy wcielili się w role Świętej Rodziny, Aniołów, Pasterzy, Mędrców i inne. Artyści występowali w pięknej, magicznej scenerii, na tle betlejemskiej szopki. Bardzo dziękujemy Rodzicom Julci – Państwu Marzenie i Wiesławowi Zając za przygotowanie iście profesjonalnej sceny. Wszystkim życzymy cudnych, białych świąt.

Beata Kolanowska