Biblioteka szkolna informuje, iż od 2 grudnia na wszystkich miłośników książek i nie tylko czeka „Zaczytany Zaułek”. To dodatkowe miejsce w którym będzie można odpocząć i zrelaksować się przy ciekawej lekturze lub grach planszowych. W tej chwili zgromadzony księgozbiór adresowany jest do młodszych czytelników, ale każdy z Was może przyczynić się do jego wzbogacenia przynosząc ciekawe książki zalegające w domowych biblioteczkach lub niepotrzebne już gry planszowe czy puzzle. Wszystkich hojnych ofiarodawców skrupulatnie odnotujemy i nagrodzimy dodatnimi puntami z zachowania. Życzymy udanego wypoczynku i mile spędzonych chwil w „Zaczytanym Zaułku”, który znajduje się na pierwszym piętrze budynku szkolnego.
Serdecznie zapraszamy! Spotkajmy się w „Zaczytanym Zaułku”!
Tekst: Anna Rybak