Niesamowite doświadczenia z Malty! 🎓

Między 15 a 19 kwietnia pięcioro naszych nauczycieli miało wyjątkową okazję uczestniczyć w specjalistycznym kursie języka angielskiego w szkole Maltalingua. To była nie tylko okazja do nauki, ale i do wymiany doświadczeń z kolegami z całej Europy!

Podczas intensywnych zajęć nasza kadra podnosiła swoje umiejętności językowe, poznawała nowe metody dydaktyczne oraz cieszyła się kulturą Malty. 📚🗣️

Szkolenie wzbogaciło ich profesjonalne kompetencje, co z pewnością przyniesie korzyści całej naszej społeczności szkolnej.

Jesteśmy dumni z ich zaangażowania i gotowości do ciągłego doskonalenia. 💪🌟

Z niecierpliwością czekamy na implementację nowych pomysłów w naszym programie nauczania!

#Erasmus#ErasmusPlus #sp2sanok #Akredytacja

Udział w kursie współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach przyznanej Akredytacji Programu Erasmus+.