Z ogromną satysfakcją informujemy, że reprezentacja naszej szkoły w składzie:
Bianka Bluj, Laura Bluj ,Lena Strzyżowska, Zuzanna Maciejko, Jakub Ciupka, Oliwer Fedak, Hubert Fedak  zajęła II miejsce  i tytuł Wicemistrza Podkarpacia podczas Finału Wojewódzkiego Igrzysk Dzieci w łyżwiarstwie szybkim. W zawodach uczestniczyło 17 szkół. W klasyfikacji indywidualnej:

I miejsce zajęła Lena Strzyżowska

II miejsce zajęła Bianka Bluj -ogromne brawa dla dziewczyn.

Zawody zorganizowano na lodowisku MOSiR w Sanoku. Podczas trwania zawodów nie zabrakło wspaniałego widowiska. Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie, a o poszczególnych miejscach często decydowały dziesiąte części sekundy. Uczestnicy pokazali swoje umiejętności i niesamowitą szybkość na lodzie, co z pewnością zrobiło wrażenie na publiczności. Wszyscy kibicowali i dopingowali swoim kolegom, co dodatkowo podniosło atmosferę podczas trwania imprezy.

Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w mistrzostwach Podkarpacia w łyżwiarstwie szybkim. Każdy z Was pokazał niesamowitą determinację, dzięki czemu wydarzenie to było wyjątkowe i pełne emocji.