Wzruszające pożegnanie uczniów klas ósmych ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sanoku

W piątkowy wieczór, 21 czerwca 2024 roku, Klub Górnika w Sanoku stał się miejscem wyjątkowego wydarzenia – uroczystego zakończenia roku szkolnego dla uczniów klas ósmych ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Św. Kingi. W tym wyjątkowym dniu pożegnaliśmy 38 absolwentów z klas 8a i 8b, którzy z dumą opuszczają mury swojej szkoły.

Uroczystość otworzył pan dyrektor Bartłomiej Mandzelowski, który podziękował uczniom za ich zaangażowanie, pracę i pozytywny wpływ na życie szkoły. Następnie wraz z  wychowawczyniami klas wręczyli listy pochwalne uczniom, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem a rodzicom uczniów listy gratulacyjne. 

Rodzice również wyrazili swoją wdzięczność nauczycielom za trud wychowania, nauczania i opieki nad ich dziećmi przez te wszystkie lata.

Uczniowie przygotowali niezwykły program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje talenty taneczne, muzyczne i recytatorskie. Występy były pełne emocji i wzruszeń, a publiczność nagrodziła ich gromkimi brawami.

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły życzyli absolwentom powodzenia w nowym etapie edukacji oraz w życiu poza murami szkoły. To czas zmian, ale również czas nowych możliwości i wyzwań.

Drodzy uczniowie, pamiętajcie, że zawsze będziecie częścią naszej szkolnej społeczności. Życzymy Wam spełnienia marzeń i sukcesów na nowej drodze!