Wycieczka klas Va i Vb do Sabat Krajno – Park Rozrywki i Miniatur została zaplanowana na 4.06.2024 r. Pomimo zamówionej pogody, zbiórka i wyjazd o godz. 5:30 odbywały się w strugach deszczu. W czterogodzinną trasę wyruszyliśmy z nadzieją, że na miejscu powita nas słońce.
Niestety, w Krajnie nie było lepiej i zwiedzanie Parku Miniatur odbyło się z parasolami w ręku…
Zła aura wykluczyła możliwość korzystania z zewnętrznych atrakcji np. parku linowego czy łódek, dlatego odwiedziliśmy papugarnię – można było nakarmić czy potrzymać kolorowe papugi, byliśmy również w kinie 6D, zrobiliśmy zdjęcia w alei kolorowych parasoli. Po obiedzie wszysy kupiliśmy pamiątki i udaliśmy się w drogę powrotną. Pomimo tego, że plan wycieczki przez niesprzyjającą pogodę uległ zmianie, to cieszyliśmy się z możliwości wspólnego spędzenia czasu. Może kiedyś uda nam się odwiedzić to miejsce raz jeszcze i wtedy słońce o nas nie zapomni 🙂

Nina Stańko kl. Vb