Dnia 11 kwietnia nauczyciele języka angielskiego pani Anna Polańska oraz pani Agnieszka Kopiec wzięły udział w wizycie przygotowującej partnerską wymianę naszych uczniów, w ramach realizacji projektu Erasmus+. Spotkanie w Istituto Superiore „San Pellegrino” było inspirujące pod względem pedagogicznym i obfitowało w cenne dyskusje z nauczycielami tamtejszej szkoły. Podczas wizyty omówione zostały szczegółowe działania, które będą realizowane podczas trwania mobilności naszych uczniów. Zaplanowany wyjazd będzie miał na celu nie tylko rozwój umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim oraz nawiązanie nowych znajomości z włoskimi rówieśnikami, ale także może okazać się pomocny w wyborze przyszłego zawodu. Dziękujemy Valerii Alfia Proietto i Giuseppinie Arzuffi za ciepłe przyjęcie oraz inspirujące rozmowy!

#MobilnośćEdukacyjna

#WspółpracaMiędzynarodowa

#SzkołaSanPellegrino

#NowePomy

Wizyta Przygotowawcza wspófinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach przyznanej Akredytacji Programu Erasmus+

A.K.