Cóż to był za wieczór !!!  21 marca 2024r. w szkole została zorganizowana „STREFA KIBICA”. Punktualnie o godzinie 20:45 Reprezentacja Polski w piłce nożnej rozpoczęła półfinałowy mecz barażowy o awans do turnieju finałowego mistrzostw Europy, a przeciwnikiem była Estonia. Sympatycy i najwierniejsi kibice polskiej drużyny, przyszli do szkoły ubrani na biało – czerwono, w koszulkach, szalikach oraz z flagami. Wszystko po to, aby podkręcić atmosferę przed tak ważnym meczem naszej reprezentacji. Były okrzyki, śpiew m.in. POLSKA BIAŁO CZERWONI, KTO WYGRA MECZ……., JESZCZE JEDEN, JESZCZE JEDEN. 
Nikt z uczniów w ten wieczór nie oszczędzał gardła, ani dłoni wiedząc, że w tym meczu Polska musi wygrać. I tak właśnie było, mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla POLSKI.
Podczas wspólnego kibicowania aby mieć siły do dopingu przez 90 minut, nie zabrakło jedzenia w postaci pizzy, ciastek, paluszków oraz napoi.
Po zakończonym meczu wszyscy razem, głośno trzymając szaliki nad głową wykrzyczeliśmy słowa: DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY.
Bartłomiej Żyłka