23.01.2024 r. w naszej szkole odbył się kolejny „Dwójkowy wieczór kolęd”, podczas którego mogliśmy śpiewać tradycyjne polskie kolędy i pastorałki.

Tegoroczny wieczór kolędowy wyśpiewali uczniowie klasy: 6a, oraz dziewczynki z klas 5a, 5b, 5c uczestniczące w innowacji „ocalić od zapomnienia” pod opieką pań Beaty Fejdasz oraz Sabiny Wdowiak.

Na instrumentach akompaniowali: akordeon Mateusz Gagatko 6a, waltornia – Igor Płoucha 7a, tuba – Filip Stasicki 7a, trąbka – Mikołaj Stasicki 5c, skrzypce – Gabriela Rabicka 7a, Beata Lisowska 5c, klarnety – Blanka Oleniacz 6a, Martyna Zając 5c, keybord – Aleksandra Szałajko 5a.

Historię pieśni związanych z Bożym Narodzeniem przedstawiły uczennice kl. 6a Karolina Połojko i Lidia Stafiej

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy włączyli się we wspólny śpiew i spędzili z nami ten pełen ciepła i radosnego nastroju wieczór.

S.W