21 października w sobotę dzieci wraz z rodzinami spotkały się  po raz pierwszy na Pikiniku Rodzinnym ,,Świetlicowe Święto Pieczonego Ziemniaka”.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem społeczności świetlicowej. Panowała atmosfera radości  i zabawy, a dla wielu osób była to okazja do aktywnego spędzenia czasu wolnego w gronie rodzinnym. Gwiazdą konkurencji sportowych był oczywiście ziemniak. Dla uczestników pikniku przygotowano wiele atrakcji, tak aby każdy mógł znaleźć  coś dla siebie. Była tyrolka, strzelanki, dmuchaki i trampolina, loteria fantowa, kiermasz książki, animacje oraz przepiękny występ artystyczny wszystkich grup świetlicowych.

Na zgłodniałych czekały smakołyki w postaci popcornu, pieczonych ziemniaków, pierogów, zapiekanek oraz ciasteczek. A na spragnionych soczki, woda, kawa i herbata. Odbyła się także licytacja akcesoriów sportowych.

W spotkaniu aktywny udział wzięli zaproszeni goście:

Burmistrz Miasta Sanoka –p.  Tomasz Matuszewski,

Zastępca Burmistrza ds. Oświaty i Spraw Społecznych – p. Jowita Nazarkiewicz,

Naczelnik Wydziału Oświaty – p. Irena Penar,

Dyrektor Szkoły – p. Bartłomiej Mandzelowski,

V- ce Dyrektor Szkoły  – p. Anna Dmitrzak.

Wspólne spotkanie było doskonałą okazją do zacieśniania więzi rodzinnych.

Organizatorzy pikniku serdecznie dziękują za wspólnie spędzony czas i wsparcie działań świetlicy oraz przekazane ,,cegiełki” na wymianę stolików i krzesełek w jadalni szkolnej.

        Dziękujemy