Poznajemy nowe zawody

Klasa 1 b na zaproszenie jednego z rodziców naszych uczniów udała się z wizytą do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach. Był to kilkugodzinny pobyt pełen wrażeń i zdobywania nowych doświadczeń oraz wiedzy na temat pracy rolnika. Nasz przewodnik p. Marcin Śnieżek najpierw pokazał nam piękną okolicę i teren zielony wokół szkoły, na którym znajduje się pasieka, stadnina koni, stawy z hodowanymi tam rybami a nawet teren zamieszkany przez stado danieli. Z wielką ciekawością zwiedziliśmy halę, w której znajdują się maszyny rolnicze: traktory, kombajny, ładowarki itp. Oczywiście niezapomniane wrażenie zrobiły na nas te największe. Dzięki uprzejmości pracowników i uczniów szkoły wszystkie dzieci mogły usiąść za ich kierownicą. Na stołówce zjedliśmy pyszne śniadanko i stanęliśmy do sportowej walki w hali gimnastycznej. Po zakończeniu zawodów otrzymaliśmy pamiątkowe dyplomy i upominki. Bardzo dziękujemy Dyrekcji ZSCKR w Nowosielcach, Panu Marcinowi Śnieżek oraz pracownikom i uczniom szkoły za tak serdeczne przyjęcie.

Uczniowie klasy 1b z wychowawcą Wioletą Lesiak