W dniu 13 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej, przypadającemu w tym roku w 250. rocznicę powołania KEN, odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia.

W części oficjalnej głos zabrał Pan Dyrektor Bartłomiej Mandzelowski, który złożył serdeczne życzenia wszystkim osobom pracującym w naszej szkole, podziękował za trud i serce wkładane w pracę . W tym szczególnym dniu wręczył również nagrody wyróżniającym się nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. Do życzeń i podziękowań  dołączyli się przedstawiciele Rady Rodziców,  życząc także  Uczniom sukcesów w ich szkolnej drodze.

W przygotowanie części artystycznej  aktywnie włączyli się  uczniowie. W tym roku klasy 3A, 6B , uczennice z klas 5B , 5C oraz uczeń klasy 8A pod kierunkiem Pani Anny Żółkiewicz, Pani Joanny Twardak , Pani Sabiny Wdowiak z pomocą nauczycieli wspomagających Pani Beaty Sieniawskiej i Pana Jakuba Mańko połączyli swe siły i talenty. Były wesołe tańce, wzruszające piosenki, piękna gra na ksylofonie, wiersze, pełne ciepła wyrazy wdzięczności i życzenia dla wszystkich, którzy  pracują w szkole. Dzieci przeprosiły także za psoty i figle, obiecując (śpiewająco!), że od jutra koniec z odpisywaniem na sprawdzianach i rozmowami na lekcjach J

Za trud….za uśmiech…..za serce…Dziękujemy!

Beata Sieniawska