W środę 20.09. na sanockim stadionie odbyły się indywidualne zawody lekkoatletyczne, w których startowali zawodnicy z powiatu sanockiego.
W kategoriach skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową, biegi długie 600m, 1000m, bieg krótki 60m reprezentanci naszej szkoły osiągnęli najwyższe wyniki w następujących konkurencjach.
W kategorii dziewcząt i awans do finału wywalczyły Bianka Bluj w skoku w dal z wynikiem 4,18m oraz Magdalena Oleniacz w skoku wzwyż 136cm ( życiowy wynik). Dziewczyny uzyskały tym samym I miejsca na podium.
W kategorii chłopców Szymon Nasiadka w skoku w dal z wynikiem 4,29 zajął I miejsce i awans do finału.
Kolejnym punktowanym miejscem może pochwalić się Dawid Domański, który w biegu na 1000m uzyskał III miejsce.
Ogromne gratulacje dla zwycięzców oraz dla wszystkich startujących młodych sportowców. Wszystkie dzieci wykazały się ogromnym duchem walki i świetną postawą. Dziękujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów.

Monika Więckowska – Rycyk