„6a i 7a w Pieninach”

5 czerwca o godzinie 7.00 wyruszyliśmy z klasą 6a na dwudniową wycieczkę w Pieniny. Tego dnia naszym miejscem docelowym był zamek w Czorsztynie, z którego tarasu podziwialiśmy piękne widoki na Tatry i jezioro Czorsztyńskie. Kolejnym punktem programu był zamek w Niedzicy a uwieńczeniem dnia obiad w pensjonacie „Trzy Korony”. Pokoje, które zostały nam przydzielone nie były w najwyższym standardzie, ale nie o to chodziło w naszej wycieczce. Wieczór spędziliśmy grając w siatkówkę na boisku sportowym.

Po nieprzespanej nocy wyruszyliśmy na spływ tratwami doliną Dunajca. Tych widoków nigdy nie zapomnimy! Było pięknie! Dzień zakończyliśmy wyjazdem kolejką na Palenicę i w dobrych nastrojach wróciliśmy do Sanoka.

Moim zdaniem wycieczka była świetna i sądzę, że większość się ze mną zgodzi. Oby takich więcej!

Mateusz Malchar, klasa 7a