1.06.2023r. odbędzie się Piknik Sportowo-Rekreacyjny, podczas którego główną atrakcją – po raz pierwszy – będzie lot balonem na uwięzi.
Rozpoczynamy niezwykłą zabawę o godz. 18:00. Planowane zakończenia – godz.21:00. Koszt takiej przygody to około 40 zł od osoby, a czas trwania lotu to około 4-5 minut.
Jeżeli warunki atmosferyczne pozwolą, wznosimy się na wysokość do 25m nad ziemią.
Zapraszamy wszystkich chętnych – dzieci i dorosłych, uczniów naszej szkoły, ale również ich znajomych i krewnych. Opiekę nad dziećmi w tym czasie sprawują rodzice, prawni opiekunowie.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w tej niesamowitej zabawie proszę o informację na e-dziennik (wiadomość do Bartłomieja Żyłki) lub na e-mail bartlomiej.zylka@sp2sanok.pl, pozwoli nam to odpowiednio zorganizować kolejność korzystania z atrakcji
Termin wysyłania zgłoszeń to 8.05.2023r.
W informacji zwrotnej prosimy podać:
– imię i nazwisko uczestnika lotu
– wiek
– klasę
Więcej informacji udzielimy, gdy zostanie zorganizowana grupa.
W razie pytań proszę o kontakt.
Bartłomiej Żyłka