16 marca w czwartkowe popołudnie w świetlicy szkolnej odbyło się uroczyste podsumowanie Rodzinnego Konkursu Plastycznego. Prace konkursowe wykonały dzieci wraz z rodziną, a głównym celem było zacieśnienie więzi rodzinnych oraz promowanie talentów plastycznych. W tym dniu na wręczenie nagród przybyli zaproszeni goście – rodzice wraz ze swoimi „pociechami”.

Świetliczaki z klas III na tą specjalną okazję przygotowały inscenizację pt. „Witajcie w naszej bajce”, mali aktorzy zaprezentowali swoje zdolności recytatorsko – wokalne. Głównymi jej bohaterami były wiersze i piosenki p. J. Brzechwy i p. J. Tuwima.

Dyrekcja  szkoły p. Bartłomiejem Mandzelowski oraz p. Anna Dymitrzak  wręczyli  nagrody zwycięzcom:

I miejsce:

 1. Lena Lisek 3a
 2. Weronika Paszkiewicz 3a
 3. Liliana Maciaszek 3b
 4. Zuzanna Maciejko 3c
 5. Tymon Kocan 1a

II miejsce :

 1. Laura Zgłobicka 3a
 2. Pola Makutynowicz 3a
 3. Antoni Augustyniewicz 2a
 4. Mikołaj Maciejko 1c

III miejsce:

 1. Zatwarnicka Wiktoria 3a
 2. Mikołaj Święs 1b

 

Wyróżnienie otrzymali: Roman Bazylewicz, Filip Futyma, Julian Futyma, Tymoteusz Pietryka.

Nagrody w postaci : wyjść na pizzę do „Xavito” i „Soprano”, basen, ściankę wspinaczkową otrzymali wszyscy członkowie rodziny za co z serca dziękujemy dyrekcji szkoły oraz sponsorom.

Organizatorem konkursu była dyrekcja SP2 oraz p. Justyna Lisek i p. Elżbieta Gruba

Zapraszamy za rok !!!