14 marca 2023r. w Dębicy, odbył się Finał Wojewódzki w kategorii Igrzysk Dzieci w łyżwiarstwie szybkim. Każdy z zawodników miał do przejechania 2 okrążenia, a do klasyfikacji drużynowej liczyły się wyniki 2 najlepszych zawodniczek i 2 najlepszych zawodników z każdej szkoły.
Nasi reprezentanci spisali się rewelacyjnie, każdy zawodnik pojechał bardzo dobrze, zarówno dziewczęta jak i chłopcy. W klasyfikacji drużynowej nasza drużyna zajęła II miejsce, a indywidualnie II miejsce wywalczyła Bianka Bluj.
Szkołę reprezentowali: Bianka Bluj, Laura Bluj, Dagmara Strzyżowska, Jakub Ciupka, Oliwier Rygiel oraz Mateusz Drabik.
W dniu 16.03. odbył się w Sanoku Finał Wojewódzki Młodzieży Szkolnej w łyżwiarstwie szybkim.
W finale dziewcząt brało udział 14 szkół. Uczennice w składzie Laura Grzebiela, Milena Nawój, Karina Wołyniec, Wiktoria Wolanin zajęły zaszczytne III miejsce, a Laura ponadto uzyskała wynik indywidualnie na ponad 50 startujących dziewcząt.
W kategorii chłopców rozstawionych było 16 szkół. Nasi reprezentanci Dawid Kogut, Ksawery Kowalczyk, Alan Radwański oraz Oliwier Latusek po zawziętej rywalizacji zajęli również wysoką 5 lokatę.
GRATULUJEMY  WSZYSTKIM STARTUJĄCYM ZAWODNIKOM, ZAJĘCIA WYSOKICH LOKAT. BRAWO, BRAWO, BRAWO. 
 
Bartłomiej Żyłka
Monika Więckowska – Rycyk