Boże Narodzenie, a także czas przygotowań do świąt, to najpiękniejszy okres w całym roku. W tym czasie, szczególnie przed laty, zarówno dorośli, jak i dzieci z wielką radością wykonywali ozdoby świąteczne: stroiki, łańcuchy na choinkę, szopki bożonarodzeniowe.

Dla przypomnienia, jak również zachęcenia dzieci do czerpania z bogatych rodzinnych tradycji, pod koniec listopada został w naszej świetlicy konkurs plastyczny pod hasłem: Bożonarodzeniowa bombka choinkowa.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu techniką dowolną bombki choinkowej.

Na konkurs wpłynęło wiele pięknych prac wyróżniających się pomysłowością, oryginalnością i ciekawą techniką wykonania.

1 miejsce
– Emilia Wójcik
– Lena Lisek
– Maria Łupieżowiec

2 miejsce
– Tymon Kocan
– Marcel Morwaski
– Aleksander Polański
– Tomasz Nowak

3 miejsce
– Maja Pajda
– Zofia Demkowisz
– Laura Zgłobicka
– Bartosz  Czarnecki

Wyróżnienia
– Klaudia Janiszewska
– Maja Janik

Jakub Ząbkiewicz