11.01.2023r. w naszej szkole odbył się kolejny „Dwójkowy wieczór z kolędą”, podczas którego mogliśmy śpiewać tradycyjne polskie kolędy i pastorałki.

Tegoroczny wieczór kolędowy przygotowali uczniowie klas: 4b, 4c, 5a, 6a i 7a pod opieką pań: Beaty Fejdasz i Sabiny Wdowiak Wspólnie wykonaliśmy mniej i bardziej znane kolędy i pastorałki: „Bóg się rodzi”, „W żłobie leży”,  „Mizerna cicha”, „Dnia jednego o północy” itd.

Na instrumentach akompaniowali: Karolina Mołczan – flet poprzeczny, Martyna Zając – klarnet, Mateusz Gagatko – akordeon, Igor Płoucha – waltornia, Filip Stasicki – Tuba.

Kolędę „Cicha noc” pokazały w języku migowym: Abigail Bober, Natalia Grzebień, Alicja Tchórz i Nina Stańko

Historię pieśni związanych z Bożym Narodzeniem przedstawili uczniowie klasy 5a.

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy włączyli się we wspólny śpiew i spędzili z nami ten pełen ciepła i radosnego nastroju wieczór.

Sabina Wdowiak