Jak co roku w okresie świątecznym uczniowie naszej szkoły mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę o BOŻYM NARODZENIU w Polsce i na świecie w dwóch anglojęzycznych konkursach: Christmas Trivia Quiz czyli „Mikołajowe Pudełko” oraz Christmas Trivia Kahoot – Gra Online.

Uczestnicy musieli wykazać się nie tylko doskonałą orientacją w tradycjach świątecznych i ich znaczeniu, ale również świetną  znajomością języka angielskiego, a w przypadku konkursu online także  znakomitym refleksem.

Najlepsze wyniki uzyskali:

CHRISTMAS TRIVIA QUIZ – „Mikołajowe Pudełko”

  1. Lena Skoczypiec i Aleksandra Wrona
  2. Julia Kurzydło
  3. Maja Habrat i Nela Ryniak

CHRISTMAS TRIVIA KAHOOT – Gra online

  1. Aleksandra Wrona
  2. Lena Skoczypiec
  3. Hubert Głód

Wyróżnienia: Maria Głuszkiewicz, Alicja Wójcik, Zuzanna Stępkowska oraz Nela Ryniak

Małgorzata Dziuban