Drodzy uczniowie!

Ogłaszamy akcję charytatywną „ŚWIĄTECZNY WOREK GROSZA DLA WERONIKI” – czyli charytatywnej zbiórki groszy na terenie naszej szkoły. Celem akcji jest wsparcie zbiórki funduszy na rehabilitację, terapię wzroku oraz serię zagranicznych zabiegów okulistycznych dla Weroniki Wojtanowskiej z Bezmiechowej. Weronika ze względu na swoje skrajne wcześniactwo mierzy się z wieloma konsekwencjami zdrowotnymi – w tym utratą wzroku, porażeniem mózgowym i małogłowiem. Według Polskiego Związku Niewidomych ,Weronika jest jedynym niewidomym dzieckiem w Bieszczadach! 

Szklany pojemnik do którego można wrzucać grosiki będzie ustawiony na parterze. Możliwa jest zbiórka większych nominałów. 

Pamiętajmy, najdrobniejsze monety zebrane w tak dużej ilości mają wielką siłę i moc, że działając razem możemy więcej. Akcja rozpoczyna się 28.11.2022 r. i trwa do 08.01.2023 r.

Zachęcamy do udziału w akcji.

Szkolne Koło Wolontariatu