27 października w naszej szkole gościliśmy Klub Bokserski Street Autonomy Sanok. Na sali gimnastycznej swoje umiejętności zaprezentowali zawodnicy: Wiktor Olszowy, Kamil Brejta oraz uczniowie SP2 Marcelina Rzesiowska i Aleksader Sikora. Wszystko odbyło się pod czujnym okiem cenionego i znanego w świecie sportu trenera pana Jarosława Soroko. Pokaz poprowadził pan Maciej Rzesiowski, który profesjonalnie przybliżył nam meandra boksu oraz komentował wszelkie działania. Uczniowie klas 6, 7 oraz 8 mieli okazję obserwować profesjonalny trening, z zainteresowaniem przyglądali się technice wyprowadzania ciosów, imitacji walki na ringu, a Kacper miał odwagę indywidualnie poćwiczyć z trenerem.

Pan Maciej Rzesiowski serdecznie zaprasza młodzież na darmowe treningi bokserskie– w każdy wtorek i czwartek o godz. 16.00 na Sanockich Basenach.

Bardzo dziękujemy za wizytę w naszej szkole i niezapomniane przeżycie. Życzymy wielu sukcesów.

Katarzyna Góralska