Europejski Dzień Języków Obcych za nami… ???? Ideą przyświecającą temu wydarzeniu jest motywowanie uczniów do nauki języków obcych oraz propagowanie zalet różnorodności językowej. W ramach lekcji języka obcego przypadających w tym dniu uczniowie mieli okazję wziąć udział w atrakcyjnych zajęciach warsztatowych z wykorzystaniem TIK: aplikacji i platform edukacyjnych, a przy tej okazji poszerzyć swoją wiedzę na temat kultury kraju danego obszaru językowego.
Dzięki naszym nowoczesnym pracowniom multimedialnym przygotowane przez nauczycieli warsztaty miały charakter interaktywny – co dodatkowo aktywizowało i zachęcało do wspólnej zabawy.
Europejski Dzień Języków stał się również doskonałą okazją do zaprezentowania niesamowitej pomysłowości naszych uczniów – nikt chyba nie ma wątpliwości, który z krajów europejskich okazał się być dla nich najbardziej inspirujący….
????
Dziękujemy i brawa dla Was ????????
Nasze wydarzenie jest jedynym sanockim wydarzeniem zarejestrowanym na międzynarodowej platformie European Day of Languages ????????
Edyta Michalak