23 września 2022r. na sanockim stadionie „Wierchy”, odbyły się powiatowe indywidualne zawody lekkoatletyczne w kategorii dziewcząt oraz chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Bianka Bluj – kl.5b (skok w dal), Magdalena Oleniacz – kl.5c (bieg na 60m), Dawid Szychowski – kl.5b (bieg na 60m), Szymon Nasiadka – kl.5b (bieg na 60m), Jakub Ciupka – kl.5c (bieg na 1000m), Dawid Mazgaj – kl.6a (bieg na 1000m), Oliwer Rygiel – kl.6c (bieg na 1000m), Jakub Szczurzydło – kl.6c (bieg na 1000m). Aby awansować do kolejnego etapu, zawodnicy musieli zająć miejsca I lub II.

Do Finału Wojewódzkiego , który odbędzie się 28 września w Kolbuszowej awansowali: Bianka Bluj (uzyskała II miejsce) oraz Oliwier Rygiel (zajął I miejsce). Natomiast Dawid Mazgaj i Szymon Nasiadka wywalczyli III miejsce. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy, a Biance i Oliwierowi życzymy udanego startu w Kolbuszowej.

Bartłomiej Żyłka