Podejmując wspólne działania Zespół Promocji Szkoły wraz Zespołem Promocji Zdrowia zachęca Państwa do wzięcia udziału w akcji Lidla „Szkoły pełne talentów”. Jest to program lojalnościowy, którego ambasadorami są Anna i Robert Lewandowscy w ramach, którego klienci mogą przekazywać szkołom kupony „talenciaki”.

• akcja trwa od 05.IX. do wyczerpania nagród. Nie dłużej niż do 13.XI.2022.

• Każdy talenciak to punkt przyznany w szkole.

• „Talenciaki” przekazane szkole będziemy mogli wymienić na pomoce naukowe, sprzęt sportowy i elektroniczny. Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w akcji Lidla. W tamtym roku wspólnie udało nam się wywalczyć warsztaty sportowe dla dzieci w Ogólnopolskim Konkursie PHO3NIX ACTIVE SCHOOL, na które czekamy.  Pokazaliśmy tym samym, że „Razem możemy więcej ” i działamy wspólnie na rzecz dzieci. Mamy nadzieję, że i tym razem się uda.

Monika Więckowska- Rycyk, Joanna Rabicka