Dnia 1 września 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Sanoku rozpoczęto nowy rok szkolny. Uczniowie z klas 1- 8  zebrali się o godzinie 8:00 na boisku szkolnym. Wśród zgromadzonych byli również rodzice, nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Wszystkich  przybyłych na uroczystą inaugurację przywitał Dyrektor SP2 – Pan Bartłomiej Mandzelowski. Szczególnie serdecznie zwrócił się do dzieci, które po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły. Wraz z nowym rokiem szkolnym nastąpiła zmiana na stanowisku zastępcy dyrektora- obowiązki Pani Alicji Staruchowicz – Pastuszczak przyjęła Pani Anna Dmitrzak. Naszej wieloletniej, drogiej Pani Wicedyrektor życzymy odpoczynku i dużo zdrowia, a jej następczyni wytrwałości i powodzenia w nowej roli. Po uroczystej inauguracji odbyła się również msza święta w kościele pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego.

Katarzyna Popowicz