23 czerwca uczniowie klasy 1c uczestniczyli w wycieczce dofinansowanej przez MEiN w ramach przedsięwzięcia ,,Poznaj Polskę”. Zgodnie z wytycznymi programu uczniowie odwiedzili dwa punkty edukacyjne;  sanocki Skansen, gdzie odbyła się lekcja kaligrafii oraz najstarszą Kopalnie Soli w Bochni. W kopalni uczniowie wzięli udział w projekcie multimedialnym pt. ,,W Królestwie Skarbnika”.

 Pełna niespodzianek wyprawa solnymi korytarzami doprowadziła młodych poszukiwaczy wprost do odkrycia tajemnicy bocheńskiego skarbu i spotkania z dobrym duchem kopalni- Skarbnikiem.
 Wycieczka dostarczyła uczniom nie tylko wszechstronnej wiedzy, ale przede wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń. Z nostalgią będziemy wspominać wspólnie przeżytą przygodę.

Serdeczna podziękowania za możliwość wzięcia udziału w tak fascynującej wycieczce kierujemy do MEiN oraz PTTK w Sanoku.