W ostatnich dniach uczniowie naszej szkoły  ponownie mieli okazję zdawać egzamin na kartę rowerową. Czwartoklasiści na lekcjach techniki zdobywali wiedzę i umiejętności z zakresu ruchu drogowego, aby w przyszłości móc bezpiecznie poruszać się rowerami po drogach publicznych. Pierwszym etapem, z którym mierzyli się uczniowie, był egzamin teoretyczny. Rozwiązywali oni test zawierający zagadnienia dotyczące przepisów ruchu drogowego. Drugi etap był pełen wrażeń i emocji. Ta część egzaminu odbyła się na stadionie MOSIR „Wierchy” w Sanoku. Udostępnione zostało dla nich miasteczko ruchu drogowego, na którym  musieli wykazać się dużą umiejętnością jazdy na rowerze po wyznaczonym torze. Kartę rowerową uzyskało 68 osób.

Gratulujemy wszystkim zdania tego ważnego egzaminu

i życzymy szerokiej drogi 🙂

Bogusława Kopaniszyn