Dnia 1.06.2022 w Naszej szkole odbył się XVIII piknik sportowo-rekreacyjny, który odbył się na boisku szkolnym. W programie był VI Bieg Uliczny im. Aleksandra Wileczka, w którym wzięli udział uczniowie oraz nauczyciele. Było wiele atrakcji m.in. tory przeszkód, wyścigi rzędów, zjeżdżalnie, trampoliny oraz taniec integracyjny ,,belgijka’’. Odbyła się także pierwsza w historii naszej szkoły ,,Eksplozja kolorów’’. Po niej nastąpił pokaz sprzętu strażackiego, policyjnego i straży granicznej. Jako jedną z głównych atrakcji był pokaz Karate – UKS Karate Kyokushin Kumite z Niebieszczan. Uczniowie podczas pikniku mogli zakupić watę cukrową, popcorn, zapiekanki, lody i napoje. Liczne atrakcje zaproponowane przez naszą szkołę, przyciągnęły tłumy dzieci. Celem pikniku była dobra zabawa oraz integracja społeczności szkolnej. Do zobaczenia za rok!

Victoria Stypula Klasa 8 a