14 maja 2022r Bruno Stefański i Gracjan Futyma z SP nr 2 w Sanoku reprezentowali szkołę w Otwartych Wojewódzkich Mistrzostwach LOK w strzelectwie sportowym, które odbywały się w Przemyślu.  Organizatorem zawodów było Biuro Podkarpackiego ZW LOK w Rzeszowie.
Uczniowie startowali w czterech konkurencjach: pistolet pneumatyczny, pistolet sportowy, karabin pneumatyczny i karabin dowolny.
Wyniki zawodników
Bruno Stefański: pistolet pneumatyczny II miejsce, pistolet sportowy II miejsce, karabin pneumatyczny II miejsce, karabin dowolny I miejsce.
Gracjan Futyma: pistolet pneumatyczny IV miejsce, pistolet sportowy IV miejsce, karabin pneumatyczny IV miejsce, karabin dowolny III miejsce.
Dzięki bardzo dobrym wynikom indywidualnym, zawodnicy I miejsce dla drużyny reprezentującej szkoły z Sanoka pokonując drużyny z Rzeszowa, Przemyśla. W zawodach ogółem brało udział 14 zakwalifikowanych zawodników z województwa podkarpackiego.
Bruno Stefański