Jesteśmy w finale PHO3NIX ACTIVE SCHOOL.  Dziś prosimy wszystkich o oddanie głosu na naszą szkołę.

To już prawie finisz finału Ogólnopolskiego Konkursu Sportowego pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Przygotowania, inicjatywy, chalenge sportowe to już mamy za sobą. Dziś 01.06. rozpoczęło się głosowanie na film z udziałem naszych dzieci w finale konkursu. Głosować można do 07.06.2022. Mamy tydzień by po raz kolejny udowodnić, że działamy wspólnie.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom zaangażowanym w sportowe inicjatywy. Bez Was i waszego zaangażowania nie byłoby to możliwe.

Walczymy o dofinansowanie na sprzęt sportowy i warsztaty sportowe dla dzieci.

Aby zagłosować należy kliknąć w link, podać swój adres e-mail, na który zostanie przesłana wiadomość zwrotna. W tej wiadomości należy potwierdzić swój głos klikając w link podany przez PHO3NIX.

Z jednego adresu e-mail można zagłosować tylko jeden raz.

Kopiujemy link, przesyłamy dalej do koleżanek, kolegów i znajomych. Włączmy w głosowanie jak najwięcej osób.

LINK do głosowania  https://pho3nix-kids.com/polska/pho3nix-active-school/?video-id=3185

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !!!

Monika Więckowska – Rycyk