Szanowni Państwo

Bardzo serdecznie dziękujemy za coroczne wsparcie Stowarzyszenia Inicjatyw Edukacyjnych „Kinga”. Dzięki Państwa zaangażowaniu i wpłatom 1 % podatku dla stowarzyszenia możemy realizować działania na rzecz dzieci poprawiające warunki nauki uczniów w naszej szkole. W ostatnim czasie dzięki wsparciu stowarzyszenia zakupiliśmy dla Państwa dzieci dodatkowe szafki na książki, udostępnione dzieciom nieodpłatnie. Jest to ważne przedsięwzięcie w ramach odciążenia plecków Państwa dzieci.
W imieniu dzieci bardzo za to dziękujemy.

Jeżeli jeszcze Państwo nie dokonaliście rocznego rozliczenia podatkowego, zwracamy się do Państwa z gorącym apelem i prośbą, abyście skorzystali z prawa przekazania odpisu w wysokości 1% rocznego podatku na rzecz potrzeb dzieci uczęszczających do
Szkoły Podstawowej nr 2 im. Św. Kingi w Sanoku.
Rozliczając swoje dochody za rok 2021, każdy z Państwa może przeznaczyć 1% podatku na Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych „Kinga” wspierające naszą szkołę w wielu działaniach na rzecz Państwa dzieci.
Jeśli i w tym roku chcielibyście Państwo nas wesprzeć, przeznaczcie 1 % podatku na:
Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych „Kinga”.
Nr KRS: 0000344504
Z góry w imieniu całej społeczności szkolnej bardzo dziękujemy.