W miesiącu marcu 2022 odbył się konkurs fotograficzny dla uczniów klas I-III zorganizowany przez p. K. Kosztołowicz.

Celem konkursu było uwrażliwienie uczniów na piękno przyrody, a zwłaszcza „budzącej się wiosny”. Dzieci podczas rodzinnych wycieczek przy użyciu aparatów fotograficznych poszukiwały śladów wiosny. Ogrom przygotowanych przez dzieci prac świadczy o tym, że konkurs bardzo się podobał. Przygotowana wystawa cieszy się dużym zainteresowaniem. Dzięki konkursowi uczniowie mieli okazję poznać różne gatunki fauny i flory związane z wiosną, a dla niektórych konkurs stała się inspiracją do własnych poszukiwań z aparatem fotograficznym.
 Wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy.
I miejsce
Dagmar Bednarz 2c
Weronika Paszkiewicz 2a
II miejsce
Antoni Augustyniewicz 1c
Hanna Walczak 2b
III miejsce
Filip Rajtar 1b
Tymon Gurgul 2c
Wyróżnienia
Emili Lorenc 1a
Ignacy Polański 2a
Nikola Mołczan 1c
Maja Jaroszczak 1c
Maja Szczudlik 1a
Miłosz Drwięga 1c
Lidia Sipiak 3b
Julian Kociuba 1c
Kajetan Miranowicz 2b
Zosia Stafiej 2c
K. Kosztołowicz