Pomoc trwa…

Szkolne Koło Wolontariatu z wielkim zaangażowaniem odpowiedziało na propozycję udziału w cyklu sanockich wydarzeń artystycznych „Pomóżmy Ukrainie”. W ramach akcji nasi wolontariusze do puszek Caritas prowadzili zbiórkę funduszy na pomoc humanitarną dla Ukrainy. Wydarzenia  odbywały się w Miejskiej Bibliotece Publicznej , w Galerii Sanockiej BWA . Natomiast w niedzielę zorganizowany został kiermasz w kościele Parafialnym, podczas którego po wszystkich mszach świętych, prowadzona była sprzedaż ozdób świątecznych i kartek. Ogromne podziękowania ze strony opiekunów wolontariatu oraz dyrekcji szkoły kierujemy do wolontariuszy, którzy w wolnym czasie w sobotę i niedzielę postanowili ofiarować swój czas i okazali tym samym dobre serce dla potrzebujących. A byli to:

Aleksandra Przyboś ,Victoria Stypuła, Julia Nabywaniec ,Julia Pelc , Emilia Markuc , Natalia Faciszewska , Daria Marczak, Alicja Dąbrowiecka, Natalia Białas, Zofia Bochniarz, Marta Kokoszka, Oliwia Kuzicka, Wiktoria Usyk, Malwina Pietryka, Ula Sobolak, Amelia Bober, Jadwiga Kyrcz, Joanna Kyrcz

Dziękujemy opiekunom sprawującym opiekę podczas kiermaszu w kościele, pani Anecie Zazulicz, pani Małgorzacie Czaban, pani Joannie Rabickiej, pani Beacie Kolanowskiej oraz pani Alicji Staruchowicz-Pastuszczak

Szkolne Koło Wolontariatu