Wycieczkom klasowym mówimy: TAK!!!! 😊

Piątek 25 marca był dniem pełnym emocji  dla uczniów klasy 3a oraz 4c oraz ich wychowawców: p.Małgorzaty Krowiak oraz p.Edyty Michalak. A to za sprawą wyjazdu na szkolną wycieczkę do Rzeszowa ☺.      Pierwszym punktem programu był spektakl w Teatrze Maska „Zaginiony świat”, który powstał na motywach powieści sir Arthura Conana Doyle’a. Twórcy przedstawienia opowiadając o przygodach uczestników ekspedycji starali się pokazać, że warto być uczciwym, a przyjaciół można spotkać w najmniej spodziewanych miejscach. 

     Po obejrzeniu spektaklu na dzieci czekała kolejna atrakcja – wizyta w Papugarni. To miejsce, w którym mieszka kilkadziesiąt różnej wielkości papug, przyjaznych i oswojonych z obecnością ludzi. Ptaki oczarowały nas nas swoim pięknem, były bardzo kontaktowe i chętnie siadały na naszych głowach, ramionach czy plecach. Oprócz obserwowania tych cudownie kolorowych ptaków mogliśmy je również nakarmić specjalnymi ziarnami oraz pogłaskać. Okazało się, że są to wielkie łasuchy.😉.      Uśmiechnięte buzie dzieci oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem tego, że dzień spędziliśmy……FANTASTYCZNIE!!!!! 😊.Opiekunami grupy były, oprócz wychowawców klas, p.Elżbieta Wójcik, p.Aneta Zazulicz oraz p.Justyna Lisek.

                                                                               Edyta Michalak