Wycieczkom klasowym mówimy: TAK!!!! ????

Piątek 25 marca był dniem pełnym emocji  dla uczniów klasy 3a oraz 4c oraz ich wychowawców: p.Małgorzaty Krowiak oraz p.Edyty Michalak. A to za sprawą wyjazdu na szkolną wycieczkę do Rzeszowa ☺.      Pierwszym punktem programu był spektakl w Teatrze Maska „Zaginiony świat”, który powstał na motywach powieści sir Arthura Conana Doyle’a. Twórcy przedstawienia opowiadając o przygodach uczestników ekspedycji starali się pokazać, że warto być uczciwym, a przyjaciół można spotkać w najmniej spodziewanych miejscach. 

     Po obejrzeniu spektaklu na dzieci czekała kolejna atrakcja – wizyta w Papugarni. To miejsce, w którym mieszka kilkadziesiąt różnej wielkości papug, przyjaznych i oswojonych z obecnością ludzi. Ptaki oczarowały nas nas swoim pięknem, były bardzo kontaktowe i chętnie siadały na naszych głowach, ramionach czy plecach. Oprócz obserwowania tych cudownie kolorowych ptaków mogliśmy je również nakarmić specjalnymi ziarnami oraz pogłaskać. Okazało się, że są to wielkie łasuchy.????.      Uśmiechnięte buzie dzieci oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem tego, że dzień spędziliśmy……FANTASTYCZNIE!!!!! ????.Opiekunami grupy były, oprócz wychowawców klas, p.Elżbieta Wójcik, p.Aneta Zazulicz oraz p.Justyna Lisek.

                                                                               Edyta Michalak