Szanowni Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie!
W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji i pojawiającymi się kolejnymi potrzebami na granicy polsko – ukraińskiej, w dniu jutrzejszym wznawiamy akcję „Podaruj śniadanie potrzebującemu”. Prosimy o przynoszenie gotowych zestawów śniadaniowych zapakowanych w woreczek (kanapka lub drożdżówka, soczek, jabłko) znacznie ułatwi nam to organizacje pomocy. Na godzinę 9.00 potrzebujemy 140 takich zestawów. Wierzę, że uda się osiągnąć ten cel.

W czwartek i piątek zbierać będziemy również słodycze (czekolada, baton itp)

Cały czas zbieramy
koce
śpiwory
karimaty
opatrunki
plastikowe sztućce, talerze, kubki
termosy
powerbanki
pampersy
mokre chusteczki higieniczne
mleko w proszku

O kolejnych potrzebach informować będziemy na bieżąco za pomocą dziennika elektronicznego, strony szkoły oraz Facebooka.

Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc.