Karnawał to miła, szalona, pełna smaków i zabaw tradycja. Bal karnawałowy dostarczył uczniom wiele przeżyć i radości, a to było przecież głównym celem 😊. Zobaczcie jak  świetnie bawiły się klasy 2c, 3b i 3c.

Dobrze, że następny karnawał już za rok 😊.

Nasza zabawa karnawałowa odbyła się we wtorek w sali 22. Dzieci ubrały się w kolorowe i piękne stroje przygotowane specjalnie na tę okazję. Były  księżniczki, Harry Potter, 2 kowbojki, tygrys, flaming, kosmitka i inne ciekawe postacie. Wszyscy  bardzo ładnie tańczyli i bawili się do muzyki. Oczywiście znalazł się też czas na pyszny poczęstunek. Każdy był zadowolony,  bo zamiast całego dnia nauki mogliśmy  wesoło i śmiesznie spędzić czas. To była bardzo fajna i udana zabawa karnawałowa.

relacja: Natalia Grzebień, uczennica kl. 3c

8 lutego mieliśmy  klasowy bal karnawałowy. Nie mogliśmy się go doczekać. Dzień wcześniej, razem z Panią, dekorowaliśmy salę. Wreszcie nadszedł ten dzień. Zabawa zaczęła się po drugiej lekcji. Wszyscy przebraliśmy się w swoje stroje karnawałowe. Były koty, kowboje, księżniczki, żona Zorro, tygrys, Garmadon, flaming, pantera. Tańczyliśmy przy dobrej muzyce i zajadaliśmy się smakołykami. Szkoda, że bal tak szybko się skończył!

relacja: Alicja Tchórz, uczennica kl. 3c