Święta są nostalgicznym czasem wspomnień, przemyśleń i podsumowań.  Pragnieniem większości osób jest spędzenie ich wśród najbliższych w atmosferze radości i miłości. Jednak co roku pewne grono ludzi spędza je samotnie nie z wyboru lecz z konieczności. Mamy na myśli seniorów, ludzi starszych nieposiadających rodziny czy przyjaciół.

Uczniowie z najstarszej grupy świetlicy socjoterapeutycznej działającej przy naszej szkole postanowili chociaż trochę umilić im ten świąteczny czas. Inspiracją dla nas był ks. Mateusz, który chętnie zgodził się nam pomóc. Przygotowaliśmy drobne prezenty dla samotnych starszych osób, które nasz katecheta odwiedza corocznie niosąc im boże błogosławieństwo. Wraz z aniołkami i życzeniami przesyłamy Wam pełne ciepła uściski.

Dla każdego kto przeczyta tą wiadomość przesyłamy motto  – Nawet drobny gest czyni dobro!