W tym roku nasi uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę o Bożym Narodzeniu w Polsce i na świecie w dwóch anglojęzycznych konkursach: Christmas Trivia Quiz i Christmas Trivia Kahoot.

Pierwszy z konkursów zorganizowano dla uczniów, którym bardziej odpowiadają tradycyjne formy stąd „Mikołajowe Pudełko” na parterze naszej szkoły w ostatnim tygodniu nauki stacjonarnej.

Uczniowie, którzy preferują pracę z użyciem nowoczesnych technologii  mogli zmierzyć się podczas konkursu online, który odbył się z wykorzystaniem aplikacji MEET i KAHOOT 18 grudnia.

Zwycięzcy musieli wykazać się dużą wiedzą ogólną, dobrą znajomością języka angielskiego, a w przypadku konkursu online także  świetnym refleksem. Najlepsi z najlepszych zastali nagrodzeni ocenami celującymi, a  wszyscy uczestnicy pozytywnymi uwagami.

CHRISTMAS TRIVIA QUIZ – „Mikołajowe Pudełko”

1. Lena Skoczypiec
  2. Martyna Łonyszyn