Święta Bożego Narodzenia  – rozstrzygnięty konkurs

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym otaczające nas dekoracje stwarzają niepowtarzalny klimat. Trwający od 22 listopada do 6 grudnia konkurs „Najpiękniejsza ozdoba oraz rękodzieło związane ze  Świętami Bożego Narodzenia” ogłoszony przez Szkolne Koło Wolontariatu, cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wszystkie zgłoszone do konkursu prace były pomysłowe, oryginalne, wykonane rożnymi technikami. W skład komisji konkursowej wchodzili sami wolontariusze naszej szkoły i oni podjęli ostateczną decyzję o przyznaniu następujących miejsc:

Miejsce pierwsze zajęli:
Gracjan Futyma kl. 6a i Dagmar Bednarz kl. 2c  za pracę:  „Świecąca choinka”.
Martyna Bryndza kl. 7c za wykonanie pracy „ Zielone Skrzaty”.
Anastazja Słysz kl. 3b za wykonanie „Choinki z piór”.

Miejsce drugie zajęli:
Zofia Roszniowska kl. 7c za wykonanie „ Zimowego Skrzata”.
Amelia Bober kl. 8b za wykonanie pracy  „Stroik świąteczny”.
Liliana Maciaszek kl.2b za wykonanie „Obrazek – choinka”.

Miejsce trzecie zajęli:
Fabian Kocaj kl. 5a za wykonanie „Biały stroik z bańkami”.
Filip Futyma kl. 2a za wykonanie „Stroik z drewienek i zabawek”.

Dodatkowo  wyróżnienie w konkursie otrzymali:
Tymon i Róża Kasprzak kl. 5b
Krzysztof Czech kl. 5b
Laura Szczepek kl. 3a