DZIEŃ WOLONTARIUSZY

5 grudnia na całym świecie obchodzony był Dzień Wolontariusza. Z tej okazji  w ramach wspólnego świętowania tego ważnego dla nas dnia, odbyło się spotkanie wszystkich członków szkolnego Koła Wolontariatu  wraz z Dyrektorem naszej szkoły. Spotkanie rozpoczęło się od krótkiej prezentacji, ukazującej moc i wielką wagę wzajemnej pomocy oraz wspomnienie naszych dotychczasowych działań. Na koniec spotkania wszyscy wolontariusze otrzymali legitymacje członków Szkolnego Kola Wolontariatu. Dyrektor szkoły podziękował uczniom za ogromne zaangażowanie w niesienie pomocy najbardziej potrzebującym oraz wkład pracy włożony w wolontariat.

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”