W dniu 26 listopada uczniowie klas 1-3 wzięli udział w obchodach „Dnia Postaci z Bajek”. Z tej okazji dzieci przebrały się w stroje swoich ulubionych bohaterów filmów animowanych. Zagościł u nas między innymi: „Królik Bugs”, „Wilk”, „Kot w butach”, przybyła też „Królowa Śniegu”, czarownica i wiele innych. Wszystkie stroje zostały zaprezentowane widowni, która miała za zadanie odgadnąć nazwę bajki, z której pochodzi dana postać. Po pokazie wszyscy obejrzeli filmy, które nie są już tak bardzo znane np. „Krecik”, „Reksio” czy „Miś Uszatek”.  Nie zabrakło też smakołyków przyniesionych przez „Czerwonego Kapturka”.

Justyna Harajda

W miniony piątek tj. 26.11.2021r. w klasach 1-3 został zorganizowany „Dzień Bajek”. Uczniowie w tym dniu przebrali się za postaci z bajek. Były księżniczki, Smerfy, Baba Jaga, Superman i nawet jeden kościotrup.

Zabawie towarzyszyły wróżby andrzejkowe, słodki poczęstunek i mnóstwo radości.

Był to wyjątkowy piątek.

relacja: Anastazja Słysz, uczennica kl. 3b

W piątek,  26. 11. 21 w naszej szkole odbył się Dzień Bajek. Moi koledzy i koleżanki przebrali się za Harrego Potera, Hermionę, Jaskiniowca, Minionka, Królewiczów i Królewny, Czarownicę, Dziewczynkę z zapałkami, Smerfetkę, i inne postacie. Ja przebrałam się za Rudolfa – renifera z czerwonym nosem. w tym dniu nie było lekcji, tylko zabawy, wróżby andrzejkowe i tańce. Dodatkowo mieliśmy pyszny poczęstunek. To był bardzo udany dzień!

relacja: Anna Drwięga, uczennica kl. 3b