„Miarą naszej miłości do zwierząt są ofiary, które jesteśmy gotowi dla nich złożyć.”

   Szkolne koło Ligii Ochrony Przyrody podjęło inicjatywę wsparcia schroniska dla zwierząt. Uczniowie wszystkich klas bardzo ochoczo przyłączyli się do akcji i przez cały tydzień przynosili potrzebne artykuły.

     Dzięki otwartym sercom i chęci niesienia pomocy udało zebrać się: ponad 90 kg karmy dla psów i kotów, 11 podkładów higienicznych, 8 misek, 7 smyczy, 6 kocyków, 5 zabawek, 4 obroże, 4 opakowania chusteczek dla psów, 2 legowiska, 2 ubranka, szczotkę, żwirek.
     Wszystkie zebrane artykuły zostały przekazane do schroniska dla zwierząt „Wesoły Kundelek” w Lesku, przez panią Beatę Demską, która była bardzo zaangażowana w akcję.
     Pozostaje mieć nadzieję, że dzięki takiemu wsparciu los, naszych braci mniejszych choć na chwilę się poprawi.