Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

5 listopada obchodzone jest jedno z najsympatyczniejszych świąt – Międzynarodowy Dzień Postaci  z Bajek. Bajki, baśnie oraz fantastyczne opowieści pełne są przygód wymyślonych bohaterów, którzy  walczą ze złem i pokonują wszelkie trudności. Postacie
z bajek nieraz stają się bliskimi przyjaciółmi dzieci  i przez wiele lat towarzyszą kolejnym pokoleniom. To animowani bohaterowie uczą i pomagają w  przezwyciężeniu przez dzieci wielu barier. Kolorowe postacie polskich bajek lub zagranicznych znane są  i kochane przez dorosłych oraz najmłodszych widzów. 

Dlatego w tym dniu uczniowie naszej szkoły postanowili wcielić się w swoich ulubionych bohaterów.  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszej dwójkowej bajki,
w której mnogość i atrakcyjność  bohaterów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.