19 października wybraliśmy się na wycieczkę do Sandomierza z klasą 6b. Pierwszym punktem, był rejs statkiem po Wiśle. Z jego pokładu widzieliśmy panoramę całego miasta. Następnie pojechaliśmy na rynek, gdzie zwiedzaliśmy podziemia miasta. Trasa była nietypowa, ponieważ było tam wiele zakrętów. Później poszliśmy do Muzeum „Ojca Mateusza”. Stały tam figury woskowe głównych bohaterów serialu. Kolejnym punktem wycieczki była zbrojownia w której została nam opowiedziana historia Sandomierza w nowoczesny, śmieszny sposób. Po zwiedzaniu dostaliśmy czas wolny, a następnie wróciliśmy do Sanoka (w autobusie trochę pośpiewaliśmy). Tę wycieczkę z pewnością zapamiętamy na długo. Dziękujemy pani Wójcik za zorganizowanie wycieczki, pani Góralskiej, panu Mermerowi, pani Gendera, pani Jabczance za opiekę nad nami.

Alicja Wójcik 7D